Ανακοινώσεις - Δελτία Τύπου

Τρίτη, 20 Οκτωβρίου 2020 15:25

Ανακοινώνονται οι παρακάτω τροποποιήσεις του προγράμματος προπονήσεων τμημάτων της...

Uncategorised

Παρασκευή, 16 Οκτωβρίου 2020 08:40

Ανακοινώσεις - Δελτία Τύπου

Τετάρτη, 07 Οκτωβρίου 2020 14:49

Ανακοινώνεται ότι λόγω εργασιών συντήρησης του χλοοτάπητα

Ανακοινώσεις - Δελτία Τύπου

Παρασκευή, 02 Οκτωβρίου 2020 17:46

Ανακοινώνεται επικαιροποιημένη συγκρότηση τμημάτων Κ10 και Κ12 η οποία περιλαμβάνει και τους νέους...

Αγωνιστικά Νέα

Παρασκευή, 02 Οκτωβρίου 2020 11:24

Το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων του Αττάλου, για το Σαββατοκύριακο 3/4 Οκτ. 2020, έχει:

Ανακοινώσεις - Δελτία Τύπου

Πέμπτη, 01 Οκτωβρίου 2020 16:05

Συναντήσεις με αντιπροσωπείες τοπικών πολιτικών φορέων, κατόπιν πρωτοβουλίας των ιδίων,

Uncategorised

Παρασκευή, 25 Σεπτεμβρίου 2020 08:42

Το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων του Αττάλου, για το Σαββατοκύριακο 26/27 Σεπ. 2020, έχει:

Ανακοινώσεις - Δελτία Τύπου

Κυριακή, 13 Σεπτεμβρίου 2020 10:21

Ανακοινώνεται το πρόγραμμα προπονήσεων περιόδου 2020-21 (ισχύς από Δευτέρα 14/9)

Ανακοινώσεις - Δελτία Τύπου

Πέμπτη, 10 Σεπτεμβρίου 2020 23:31

Ανακοινώνεται ότι το πρόγραμμα των ιατρικών εξετάσεων για τα παιδιά που δήλωσαν να τις περάσουν...

Αρχική

Πρόγραμμα Αγώνων ΣΑΒ/ΚΥΡ 26/27 ΣΕΠ 2020

Το πρόγραμμα αγώνων όλων των τμημάτων του Αττάλου, για το Σαββατοκύριακο 26/27 Σεπ. 2020, έχει:

ΤΜΗΜΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ/ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ/ΧΩΡΟΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ

Α΄ΟΜΑΔΑ

ΑΤΤΑΛΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ.

ΚΥΡ 16.30 – Γαλατσίου

 

Κ18

ΑΤΤΑΛΟΣ

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΣΑΒ 12.00– Νέας Ιωνίας

10.00 - Αποδυτήρια

Κ16

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

ΑΤΤΑΛΟΣ

ΣΑΒ 14.00 – Νέας Ιωνίας

13.00 – Γηπ. Ν. Ιωνίας

Φ Ι Λ Ι Κ Ο Ι     Α Γ Ω Ν Ε Σ     Α Κ Α Δ Η Μ Ι Α Σ

Κ14 (1)

Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΤΤΑΛΟΣ

ΣΑΒ 17.30 – Λ. Κύμης

17.00 - Γηπ. Λ. Κύμης

Κ14 (2)

Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΤΤΑΛΟΣ

ΣΑΒ 18.30 – Λ. Κύμης

18.00 - Γηπ. Λ. Κύμης

Κ12 (1)

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΑΤΤΑΛΟΣ

ΣΑΒ 09.30 – Αχιλλέα

09.00 – Γηπ. Αχιλλέα

Κ12 (2)

ΑΤΤΑΛΟΣ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΣΑΒ 12.00 – Άτταλου

11.30 – Γηπ. Άτταλου

Κ12 (3)

ΑΤΤΑΛΟΣ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΣΑΒ 11.00 – Άτταλου

10.30 – Γηπ. Άτταλου

Κ10 (1)

ΑΤΤΑΛΟΣ

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΣΑΒ 13.00 – Άτταλου

11.30 – Γηπ. Άτταλου

Κ10 (3)

ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΤΤΑΛΟΣ

ΚΥΡ 13.00 – Αχιλλέα

12.30.- Γηπ. Αχιλλέα